Dnes první turnaj na živo a ÚSPĚCH !!!

Na Krajském Přeboru družstev mladších žáků si naši borci vybojovali postup na MČR družstev do Prahy (11. – 13. 6. 2021.) Hrát budeme v luxusním hotelu Don Giovanni – viz foto.

Naši si postup zasloužili, od začátku hráli na čele. Prohráli jsme jediný zápas s vítěznou Opavou (těsně 2,5:3,5). Pak dvě remízy s druhým Krnovem 3:3 a tradičním rivalem z BŠŠ. Ostatní týmy jsme rozdrtili se skóre 4,5; 5; 5,5 a dokonce i jedenkrát 6:0. Trénování našich hráčů v tomto neobvyklém období tedy přineslo své ovoce a už se s dětmi těšíme na MČR!

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecné. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Jeden komentář: Dnes první turnaj na živo a ÚSPĚCH !!!

  1. Rosťa napsal:

    Gratuluji všem našim hráčům a přeji hodně úspěchů na MČR.

Komentáře nejsou povoleny.