O pohár starostky města Třince

Dnes proběhl první ročník turnaje „O pohár starostky města Třince“.

Mezi jednotlivci byli nejlepší 1. Rudolf Kraus, 2. Jana Sikorová a 3. Matěj Sliž

V soutěži škol zvítězila a putovní pohár si odvezla Základní škola Oldřichovice (složení družstva: Jana Sikorová, Matouš Cieslar, Daniel Wilk a Tereza Topalidisová), na druhém místě se umístila ZŠ Koperníkova (Matěj Strokosz, Jan Kohut, Karel Cymorek a Oliver Kajzar) a třetí Církevní ZŠ (Fadi Al Ajmayah, Jan Marian Mrozek, Daniel Walek a Jan Borski).

Ceny předávala starostka města Třince RNDr. Věra Palkovská a ředitel pro personalistiku a vnější vztahy TŽ Ing. Ivo Žižka

Detailní informace o turnaji naleznete ZDE

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Obecné. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: O pohár starostky města Třince

  1. Alena Sikorová napsal:

    Oprava pořadí škol na druhém a třetím místě – druhá skončila ZŠ Koperníkova a třetí Církevní ZŠ. O vyrovnanosti medailových pozic svědčí minimální půlbodové rozdíly: 1. ZŠ Oldřichovice 19,5 , 2. ZŠ Koperníkova 19 a 3. Církevní ZŠ 18,5 bodů. Za chybu na netu se omlouváme (časový stres a hrozné horko!), v hracím sále byly ovšem medaile i ceny předány správně.

Komentáře nejsou povoleny.